Квести

КВЕСТИ ДЛЯ ДІТЕЙ У ЛЬВОВІ

Квести у Львові вже давно перестали бути чимось надзвичайним, гарно закріпившись у статусі доступної розваги для компанії. Існують десятки варіацій цих ігор: від класичних кімнат, з яких потрібно вибратися, до масштабних івентів з живими акторами.

Як показує статистика, квести в Львові найбільш популярні у дітей. Сюжетна лінія, підготовлений інтер ‘єр, ігровий реквізит — те, що потрібно для створення захоплюючої пригоди в реальному житті.

КВЕСТИ ДЛЯ ДІТЕЙ — НАЙКРАЩИЙ ПОДАРУНОК НА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

Придумати цікаву розважальну програму на День народження своєї дитини — завдання не з простих. Варіантів багато, але хочеться, щоб свято було оригінальним та запам’яталось.

Пейнтбольний клуб Хантер пропонує спеціальні квестові програми, поєднану з грою в лазертаг. Захоплююча гра для всієї компанії, а також сюжетні місії та цікаві завдання, з якими доведеться зіткнуться.

ЩО ВКЛЮЧАЮТЬ КВЕСТИ ДЛЯ ДІТЕЙ?

 • Півторагодинна програма для компанії
 • Захоплюючі місії з ігровим реквізитом
 • Гра в лазертаг
 • 2 аніматори і ведучий
 • Тематичні подарунки кожному учаснику
 • Послуги фотографа
 • Вартість дитячої квестової пригоди для компанії від 8-20 осіб — від 5000грн.

СЦЕНАРІЇ КВЕСТІВ

Ми пропонуємо п ‘ять різних сценаріїв для проведення дитячого квесту.

Квест — Місія нездійснена

Квест для дітей та дорослих віком від 8-ми.років “Місія нездійснена” – це пригодницька гра, в якій гравці розгадують різні головоломки і виконують завдання за певний час.

Місія нездійснена” гравцям належить пройти 22 завдання з використанням, електроніки, хімічних реакцій, радіо хвиль, а також завдання на пошук і моторику.

Квест це відмінний варіант для проведення Дня Народження, корпоратива, або дитячого свята. ”Комплект реквізиту” від активного клубу “Хантер” – це новий різновид так званих “квестів у реальності”

в який гравці повинні виконати ряд завдань, наприклад знешкодити бомбу, або розгадати код за певний час. Для цього потрібен – інтелект і кмітливість, адже не просто розгадати усі шифри, знайти підказки.

Вміст самого квеста дозволяє створити приголомшливу ігрову атмосферу і отримати усе задоволення від проходження квеста на будь-який території Львова та області.

КВЕСТ-ТІМБІЛДЕР

Квест спрямований на командоутворення і згуртування колективу. Етапи спеціально розроблені для того, щоб порадувати вас не тільки фізичним навантаженням, а й завданнями, де без тактики і мислення точно не обійтися!

«Тімбілдер» — то, що ви ще не проходили! Вашу команду чекають незабутні пригоди з непередбачуваними завданнями.

Квест складається з 10 етапів, який можна проходити як під час корпоративу, так і разом з дітьми.

Цікаво буде всім! «Тімбілдер» насичений різними етапами, які задінуть не лише вашу фізичну підготовку, а й розумові здібності та логік.

КВЕСТ-КУБ

За стародавньою легендою, яку було переказано століттями, Куб зможуть відкрити лише ті, хто є справжніми друзями, колегами і хорошими товаришами.

Шукайте підказки, прислухайтеся один до одного і пам’ятайте — Куб щедро нагородить вас, якщо зумієте його відкрити.


Протягом всієї пригоди ви зустрінете на своєму шляху 7 скриньок, відкриваючи які, ви все ближче будете до розгадки Таємниці куба.

КВЕСТ-СПОРТ ТАЙМ

Для Вас клуб активного відпочинку «Хантер» підготував квест «Sport Time». Це універсальний квест, який можна використати на корпоративні, святкуванні дня народження, дитячому святі, мальчишник, дівич-вечір або просто весело провести час в колі друзів.


Свіже повітря, година спортивних завдань разом з цікавими логічними загадками зроблять ваш відпочинок незабутнім і додасть заряду енергії надовго.

КВЕСТ-КАСПЕР

Каспер- це дружелюбний привид у світі, який завжди допомагає іншим. І ще він дуже любить бавитися з дітками. Тому сьогодні ми з вами пограємося в улюблену гру Каспера- «Таємнича
скринька».

Завданням є відкрити її і дізнатися, що там залишив Каспер.
Для наших найменших гостей ми підготували квест, який можна поєднати з лазертагом або пейнтболом.

КВЕСТ-ФЕМЕЛІ ДЕЙ

Ми складемо програму вашого відпочинку згідно уподобань всіх учасників.

Це може бути, як інтерактивна вікторина, так і драйв на квадроциклах.

Перевага Квестів

Перевага квестів в реальності?

Це як стати головним героєм комп’ютерної гри або фільму. Важливо, що, гравці розвивають логіку і уяву. Для когось квест може стати азартною грою, для інших – перевірка інтелектуальних можливостей.

Участь в таких іграх розвиває лідерські якості у дитини, при цьому допомагає проявити особовий потенціал.

Ще одна перевага, особливо для батьків – це безпека.

ЯКА ТРИВАЛІСТЬ?

На що ще хотілося звернути увагу: гравці беруть участь 90 хвилин, за час буде пройдений шлях, від старту до фінішу.

Його вистачає для того, щоб спробувати ще раз виконання завдання, якщо не змогли це зробити з першого разу. А по закінченню не виникає почуття, щось не вийшло.

У квесті не існує програвших, а є тільки переможці, це виключає можливість появи “неприємного осаду”.

Особливо тим людям, для яких перемога – це сенс життя. Чим квест “Місія нездійснима” відрізняється від квест кімнат? Перше що приходить в голову ця кількість учасників.

Як відомо дитячє свято замовляють для 7-12 учасників.

Наступне – портативність. Цей квест може проводиться на будь-яких локаціях в приміщенні або на вулиці. Дуже зручно для тих, хто хоче відмітити свято у будинку або на дач.

ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ КВЕСТИ ДЛЯ ДІТЕЙ У КЛУБІ ХАНТЕР?

 • Великий відкритий простір на території бази відпочинку !
 • Комплексний підхід — активні ігри та головоломки різного рівня складності.
 • Різноманітні сюжетні лінії з несподіваними поворотами і сюрпризами.
 • Не потрібно володіти спеціальними навичками — брати участь може кожен.

Залишилися питання про квести, зателефонуйте або напишіть нам за контактами.