Квадроцикли

ПРОКАТ КВАДРОЦИКЛІВ У ЛЬВОВІ

Прогулянки на квадроциклах — суперова розвага, яка приносить адреналіновий виплеск емоцій. Дозволити собі такий екстрим може кожен — навіть ті, хто не володіє досвідом водіння автомобіля. Досвідчені інструктори легко навчать управлінню технікою новачків.

Ми організовуємо поїздки заміськими лісовими стежками і та дорогами, оформляючи виїзд як навчальний, тому водійське посвідчення також не потрібно. Оренда квадроциклів у Львові найкраще під якусь дату, чи корпоратив, або іншої важливої події.

ІНСТРУКТАЖ

Перш ніж відправитися в подорож необхідно ознайомитися з основними правилами техніки безпеки. Для цього фахівці проводять інструктаж, що включає в себе правила з управління квадроциклом, а також основні маршрути і поради про заходи обережності та поведінки в складних ситуаціях.

Обов’язковою умовою оренди квадроцикла є видача шолома, а також проведення тест драйву в присутності інструктора. Тільки після цього можливий виїзд на маршрут. Групу супроводжує  інструктор на окремому квадроциклі.

МАРШРУТИ НА КВАДРОЦИКЛАХ

Маршрути є для новачків та учнів, є екстремальні підвищеної складності для досвідчених гонщиків: захоплюючі поїздки на квадроциклах, сафарі-тури та маршрути по бездоріжжю. Маршрут проходить уздовж Брюховецького соснового лісу, чисте повітря, драйв і адреналін чекають Вас в цій пригоді.

Ми готові запропонувати Вам не тільки прокат і оренду квадроциклів, а також пограти в популярні ігри з друзями: пейнтбол, лазертаг, квести, альтанки, поганяти на квадроциклах. І це ще не все, у нас постійно проходять акції і знижки, Подарункові сертифікати.

prokat-quadro-lviv3prokat-quadro-lviv2prokat-quadro-lviv1

ЯКА ВАРТІСТЬ ПРОКАТУ?

У вартість входить -шолом, костюм та інструктаж.

Оберіть свою програму прокату квадроциклів.

ЦІНА 30хв.- 700 грн, 60хв.- 1400 грн. Додаткове місце — 400грн.

Також є можливість придбати подарункові сертифікати.

Чекаємо Вас щодня з 10:00 до 19:00, якщо у Вас залишилися питання щодо прокату квадроциклів у Львові, зателефонуйте або напишіть нам за контактами.