Питання-Відповідь

Як замовити гру?

Необхідно зателефонувати за телефонами клубу, або скористатися он-лайн замовленням. Менеджеру потрібно повідомити дату, час початку гри і приблизну кількість учасників. Після цього необхідно забронювати гру зазначеними способами.

Що з себе представляє «пейнтбольна гра»?

Починається все з того, що Ваша компанія приходить в запланований час на пейнтбольний майданчик. Вас зустрічає закріплений інструктор — видає все необхідне обладнання, заправляє балони повітрям і розповідає інструктаж, який складається з двох частин: техніка безпеки і правила гри. Після цього вся Ваша компанія ділиться на дві команди. Далі Ваш особистий суддя пропонує заздалегідь підготовлені сценарії ігор — стінка на стінку, захоплення прапора, захоплення форту і т.д. Команди розходяться по різні боки майданчика і — перший адреналін пішов! Якщо в Вас потрапляють — Ви виходите з гри в цьому раунді, але в грі багато раундів, кожен з яких триває від 3 до 7 хвилин. Грубо кажучи, ігор 8-10 у Вас точно буде. Завдання судді — стежити за виконанням техніки безпеки і дотримання правил гри всіма гравцями. Ви можете постійно розраховувати на підтримку інструктора або судді. В цілому, гра в триває 1-2 години плюс півгодини на інструктаж і «примірку» спорядження.

Скільки потрібно людей для гри?

Пейнтбол — це командна гра, тому, чим більше — тим цікавіше. Мінімум 6 осіб. Краще — 10-20. Максимуму не існує.

Якщо Я тільки один? Нас тільки двоє, троє? І хочемо пограти!


У такому випадку Ви можете знайти ще гравців серед своїх друзів або ж записатися на найближчу відкриту гру.

Ми ніколи не грали! Чи потрібна спеціальна підготовка?


Це чудово — у Вас будуть найяскравіші враження. Щотижня в нашому клубі грають десятки новачків. З Вами будуть знаходитися інструктори і судді, які Вам все покажуть і розкажуть. Допомагатимуть постійно під час гри. Спеціальна підготовка не потрібна.

Де проходять ігри?

Смт. Брюховичі в 10 хвилинах від центу Львова, база відпочинку Перлина Львова, найбільший пейнтбольний Клуб у Львові Хантер . 5 різноманітних майданчиків, роздягальня, камера схову, альтанки, туалет, сауна, душ. Карта проїзду і Карта парку знаходяться на нашому сайті.

Можливі виїзні ігри на території замовника.

Де знаходиться офіс клубу «Хантер»?


Львів, вулиця Городоцька 207. Магазин-склад пейнтбольного, страйкбольного обладнання.

Скільки потрібно куль на гру?

По-різному, залежить від конкретного гравця. У середньому — 200-400 шарів на весь день. Ви можете взяти спочатку 200 куль, а потім, при необхідності, взяти ще. Деякі на великих іграх вистрілюють і по 2000 кульок.

Скільки це коштує?

Ціна на гру для однієї людини складається з прокату обладнання і куль:

  • Прокат обладнання + організація гри -100 грн. у вихідний і 70 грн. у будній день.
  • Кульки: 100 штук — 800 грн. («патрони») (мінімум 200 куль). Детальніше про ціни.

Що входить у прокат обладнання? І що потрібно брати з собою на пейнтбол?

Ми видаємо повний комплект обладнання в пейнтбол. Маркер, маска, заправлений балон, камуфляж, рукавички, оренда майданчика, інструктаж і суддівство. Від Вас необхідно тільки взуття. Не турбуйтеся, навіть якщо фарба попаде — вона розчиняється у воді миттєво і має харчовий характер. Фарба миттєво розчиняється у воді. Якщо йде сильний дощ або лежить мокрий сніг рекомендуємо взяти змінне взуття та шкарпетки.

Також дуже не завадить фотоапарат чи відеокамеру — Ви отримаєте відмінні яскраві і динамічні знімки.

Це безпечно? Це боляче?

Потрапляння кульки відчувається. (Інакше гра втратила б сенс). Однак, костюми пошиті з міцної тканини і якщо під камуфляж піддіти що-небудь, то попадання не буде викликати ніякого дискомфорту. Крім того, для дівчат і дітей у нас є спеціальні захисні жилети.

Так, це абсолютно безпечно, можна порівняти з пробіжкою по лісу. Пейнтбол належить до низькотравматичного спорту, наприклад, набагато безпечніше ніж кататися на лижах, займатися бігом і грати в теніс. За 6 років історії клубу у нас не було жодного «поганого» випадку. Ми багато уваги приділяємо безпеці гравців і глядачів — крім штатного запобіжника, на кожному маркері є спеціальна заглушка, яка запобігає випадковому пострілу маркера в безпечній зоні. Крім того, наші досвідчені судді миттєво запобігатимуть порушенню гравцями техніки безпеки.

З якого віку можна грати?

З 10 років. Наші інструктори мають величезний досвід проведення дитячих днів народжень на пейнтболі. Крім того, для дітей у нас є спеціальна форма і додаткові жилети.

А взимку пограти можна? А в дощ?

Звичайно. Активний відпочинок і тепла альтанка — замерзнути неможливо. Якщо дощ — костюми щільні з капюшоном + альтанки від сильного дощу. Під час гри Вам буде безумовно спекотно, так що проблем немає.

А чи є у Вас де посидіти після гри?

Так, Ви можете розраховувати на альтанки (влітку) або теплі альтанки (взимку) зі столами, лавочками, мангалом, освітленням і електрикою. Сюди Ви можете принести свої продукти. При необхідності, ми можемо знайти професійного кухаря для Вас, який зможе приготувати все що завгодно.

Поруч з нами знаходяться кілька кафе і ресторанів, які також будуть раді Вас бачити.