Пейнтбол

ПЕЙНТБОЛ У ЛЬВОВІ

Що таке Пейнтбол Львів — це командна гра, а також популярний вид активного відпочинку. Пейнтбол — це спорт, який приносить задоволення, а також розвиває тактичні навички.

Сам пейнтбол не потребує фізичної підготовки та базується на простих і зрозумілих правилах.

Paintball-Hunter3Paintball-Hunter4Paintball-Hunter2Paintball-Hunter1

ЯКИМ ЧИНОМ ПРОХОДИТЬ ГРА У ПЕЙНТБОЛ?

У кожної команди є стартова позиція та завдання, яке є умовою перемоги. Тривалість раунду — приблизно 7 хвилин. Тривалість середня всієї гри в пейнтбол — 2-3 години.

Учасники озброєні спеціальними пневматичними рушницями — маркерами, які стріляють кульками з фарбою. За умовами більшості сценаріїв, учасник знаходиться на майданчику до першого попадання в нього. Поразка зараховується у разі, якщо на гравцеві буде слід від потрапляння шаріка з фарбою.

З Вами знаходитися інструктор, який всі організаційні моменти візьме на себе.

Чим буде займатися інструктор під час гри?

  • Ознайомить з правилами і технікою безпеки.
  • Розповість тактичні хитрощі і тонкощі гри в пейнтбол.
  • Запропонує на вибір різні місії.
  • Суддівство забезпечить на час кожного раунду.
  • Заправляє маркер повітрям та шаріками.

ВАРІАНТИ ІГРОВИХ СЦЕНАРІЇВ

Гра в пейнтбол — це протистояння двох команд. Сценарії необхідні, щоб внести різноманітність і додатковий інтерес в ігровий процес. Ваш особистий інструктор запропонує вам безліч захоплюючих місій! Нижче представлені деякі з них.

Стінка на стінку
Класична і найпростіша місія, умовою перемоги в якій є поразка всіх учасників протилежної команди.

Захоплення будівлі
Команда має захопити базу за певний час, вражаючи суперників. Інша команда перешкоджає цьому яка знаходитися всередині та утримає споруду.

Захоплення прапора
Мета — донести прапор з бази суперників на свою точку старту. Складність у тому, що перемагає той, хто робить це першим.

ІНСТРУКТАЖ З ПЕЙНТБОЛУ

Перед початком гри в пейнтбол необхідно пройти інструктаж. Базові поняття і правила, які дозволять вам відчувати себе впевнено.

Інструктаж перед грою.

Paintball-instruktaz

ДЕ ПОГРАТИ ПЕЙНТБОЛ У ЛЬВОВІ?

ХАНТЕР — найбільший клуб активного відпочинку у Львові .По замовленню можливо обрати наші полігони. 5 майданчиків — є де розвернутися! За один день ви зіграєте на наших майданчиках, випробувавши різні місії.

Освітлюваний майданчик дозволяють грати в пейнтбол навіть увечері. Навіть вночі! Це актуально для тих, хто хоче зібратися до нас в гості після роботи або навчання. Освітлюються майданчик «Хантер».

Всі майданчики знаходяться на свіжому повітрі. Побігати в пейнтбол не спекотно влітку і не холодно взимку. Тим, хто хоче сховатися від негоди, пропонуємо критий майданчик, в якому можна спробувати також лазертаг.

ЦІНА ПЕЙНТБОЛУ У ЛЬВОВІ

«Яка ціна пейнтболу у Львові ?» — одне з питань відвідувачів. Готові відповісти! Ціна складається з оренди обладнання, кількості шарів та додаткового спорядження (димовушкі, покращенні маски та інше).

Для вашої зручності ми розробили пакети послуг — вибирайте те що вам підходить!

Для Вас ми зробили різні пакети послуг:

ЕкономСтандартКомфорт
Будні дніБудні дніБудні дні
300 грн.з особи400 грн. особи500 грн.з особи
Вихідні дніВихідні дніВихідні дні
350 грн.з особи450 грн. з особи550 грн. з особи
100 шарів200 шарів300 шарів
1 година1.5 години2 години