Оренда Альтанок

ОРЕНДА АЛЬТАНКИ У ЛЬВОВІ

Пейнтбол або лазертаг є одними з улюблених видів активних розваг у жителів нашого міста. Але такі динамічні ігри вимагають великого запасу сил, відновити які хочеться в спокійній обстановці.

Для цього відмінно підійдуть альтанки та зони відпочинку. Дуже важливо, щоб відвідування пейнтбольного клубу Хантер пройшло для Вас незабутньо. Для цього ми постійно збільшуємо кількість доступних зон відпочинку.

Стандарті Альтанки

Великі Альтанки

Вартість Оренди на день:

Стандартна Альтанка (від 5-12 людей, відкритого типу, з мангалом ) — 800 грн.

Велика Альтанка (від 20-100 людей, відкритого типу, з мангалом ) — по 100 грн. з особи.

Зимова АльтанкаПриміщення (від 5-16 людей, закритого типу, опалювана, із світлом) — 1600 грн.


Альтанка підходить для різних компаній, працюємо в будні та вихідні дні. Надається безкоштовно до години при замовленні гри. Альтанки обладнані мангалом, так само надаємо шампури та дрова за потребою.

Умивальники розташовані на території комплексу поруч з альтанками. У вихідний день пріоритет віддається тим, хто замовляє гру в пейнтбол або лазертаг чи квест.

Для уточнення про оренду альтанок, зателефонуйте або напишіть нам за контактами!

Дотадково оплачується:

  • Мангал — 100 грн.
  • Шампура — 50 грн.
  • Пачка вугілля чи зв’язка дров — 150 грн.
  • Одноразові скатертини — 50 грн.

Альтанки закріплюється за вашою компанією на цілий день.

З 9-20. Після кожною наступної години доплато 400 грн.-година.

Літні Альтанки у Львові


У теплу пору року ми пропонуємо розміститися в наших літніх альтанках. Вам не буде спекотно і дощ не буде перешкодою для відмінного проведення часу. Біля кожної зони відпочинку встановлено мангал, на якому можна приготувати ваші улюблені страви.

Місткість — від 20 до 100 осіб. Підберемо оптимальний варіант для вашої компанії!

Зимові Альтанки у Львові

У нас є альтанки різного розміру. Найменші вміщують в себе від 10, а найбільші 100 осіб. Подзвоніть нам і ми підкажемо, яку краще підібрати для Вас!

У Вас День Народження?

Оренда альтанки в Львові — це доступний варіант святкування Дня народження. Наш клуб знаходиться в Брюховичах, 15 хвилин від центру Львова. Свіже повітря і мальовнича місцевість.

При оренді вам доступне святкове оформлення. Можемо прикрасити зону відпочинку повітряними кульками, стрічками і паперовою гірляндою з написом «З Днем народження».