Корпоративи

КОРПОРАТИВИ У ЛЬВОВІ

Корпоративи у Львові вже давно увійшли до традицій практично всіх компаній. Однак не всі розуміють, навіщо потрібні ці заходи. Одже це не тільки відпочинок, а й потужний командоутворюючий фактор — тімбілдінг.

Ефективність будь-якої компанії безпосередньо залежить від продуктивності її співробітників. Щоб прокачати навички колег, потрібні профільні тренінги та семінари. Але атмосфера всередині колективу у всіх різна. Щоб налагодити взаємодію співробітників, організовуються тімбілдінги.

Набагато простіше звернеться за допомогою не до абстрактного працівника, а до того, з ким ви відмінно провели час у неформальній обстановці.

АКТИВНІ ТІМБІЛДІНГ ІГРИ

Статистика свідчить, що правильно організована програма збільшує залучення співробітників, які працюють в одному колективі, а також розвиває у них особисті навички. Регламент заходу залежить від обраної вами мети, якої необхідно домогтися.

Команда пейнтбольного клубу Хантер вже багато років проводить тімбілдінг ігри. За 8 років роботи ми винайшли ідеальну формулу корпоративу у Львові та області.

ЧОМУ АКТИВНІ ТІМБІЛДІНГ ІГРИ?

Рівною мірою задіяні абсолютно всі учасники.
Не потрібна якась спеціальна підготовка, тому брати участь може кожен. Мінімальні витрати, порівняно з іншими аналогами.

Оптимізація програми під будь-який бюджет.
Заздалегідь підготовлені безпечні майданчики створюють потрібну атмосферу. Оптимальний спосіб не тільки відпочити, але і зарядиться енергією!

ОРГАНІЗАЦІЯ КОРПОРАТИВУ У ЛЬВОВІ — РІШЕННЯ ВІД ХАНТЕР КЛУБУ!

Багато організацій, вибираючи різні тімбілдінг ідеї, віддають перевагу пейнтболу і лазертагу. Ситуації, які створюються під час гри, допомагають не тільки згуртувати команду, а й налаштувати на досягнення та перемогу. Це відмінний спосіб виявлення лідерських якостей, формування правильної організації роботи і швидкого прийняття рішень. Пейнтбол і лазертаг, квести — це ефективний засіб розкриття власного потенціалу.

Турнірний формат — це особливо актуально якщо ви хочете влаштувати змагання серед відділів. Можливо формувати команди таким чином, щоб конфліктуючі співробітники були за одну сторону — хочеш не хочеш, але для перемоги доведеться діяти спільно. Адреналіновий викид стирає умовності, а в камуфляжі всі виглядають однаково.

Учасників можна нагородити кубками, медалями та дипломами. Рекомендуємо зробити побільше пам’ятних фото — вони будуть виглядати дуже ефектно. За попереднім погодженням, є можливість скористатися послугами нашого професійного фотографа.

Можливо розміститися компанією в затишній альтанці. Фізичні навантаження вимагають відновлення сил, тому часто посиденьки в альтанці тривають аж до пізнього вечора.

Врахуйте, що після пейнтболу або лазертагу апетит буде відмінний! Ви можете принести з собою будь-яку їжу та приготувати. Для створення кулінарних шедеврів на відкритому вогні ми забезпечимо усім необхідним: мангали, шампура, казанки та інше. Також можна скористатися послугами кейтерингу.

ЧОМУ ХАНТЕР — ЦЕ НАЙКРАЩИЙ КОРПОРАТИВ У ЛЬВОВІ?

  • Готове рішення під ключ для HR — ми знаємо, як організувати захід для компанії від 10 до 500 осіб!
  • 8 років досвіду проведення тімбілдінг ігор — порекомендуємо кращу програму виходячи з ваших побажань та бюджету.
  • Закрита територія бази — комплексний відпочинок в одному місці.
  • Зручне розташування — 10 хвилин від центру.
  • Проведення корпоративу у Львові на вашій території — будь-яке місце де вам зручно: база відпочинку, ліс, заміський будинок.
  • Великий вибір сценаріїв і квестів різних тематик з різними рівнями складності.
  • Доступне рішення для будь-якого бюджету — ідеальне рішення для захоплюючого корпоративу.
  • Ми пропонуємо поєднати активний відпочинок з відмінним пікніком на природі — ці емоції запам’ятаються надовго.
  • Пейнтбольний клуб Хантер пропонує Вам умови проведення ваших корпоративних заходів в зручних і добре обладнаних локаціях. Територія добре освітлена, знаходиться у мальовничих Брюховичах.

Залишились питання? Ви завжди можете зателефонувати, чи написати нам.