Лазертаг

ЛАЗЕРТАГ У ЛЬВОВІ

Гра Лазертаг дуже схожа на більш відомий Пейнтбол за одним лише винятком – учасники стріляють один в одного не кульками з фарбою, а проміннями.

У зв’язку з цим, в Лазертаг немає травм, та практично повністю виключені елементи нечесної гри. Гравцям видаються бластери і датчики влучень у вигляді пов’язки на голову.

Опціонально ми пропонуємо орендувати камуфльований костюм. Гра проводиться в одному із спеціально обладнаних під Лазертаг залів,або вулиця.

Також ми можемо приїхати на вашу локацію,чи в офіс. Лазертаг в малому приміщенні ,для невеликих груп до 10 осіб. Спробуйте гру Лазертаг у пейнтбольному клубі Хантер в невеликому залі (від 300 кв. Метрів) за дуже вигідною ціною! Лазертаг у Львові та області.

Ми проводимо виїзні ігри на одному з наших полігонів або в будь-якому іншому місці по-бажанню. Мінімальна група для проведення гри – 6-30 осіб.

lasertag_Hunter_3


Що входить у вартість Лазертагу?

Будні дніВихідні дні
350 грн. з особи400 грн. з особи
годинагодина

Кожна наступна година -150грн.

Обладнання для ігри: бластери, датчики на голову;
Додаткове сценарне обладнання: контрольні точки, аптечки;
Інструктор на весь час гри.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ЛАЗЕРТАГ ГРА У ЛЬВОВІ?

Лазертаг у Львові для дітей,абсолютно безпечний і підходить для дітей будь-якого віку. З групою завжди присутній інструктор, який стежить за дотриманням техніки безпеки. Для дітей лазертаг це відмінний спосіб відсвяткувати день народження і здивувати друзів!

Замовити Лазертаг можливо у будь-який час року, незалежно від погоди в приміщенні можна грати в Лазертаг. Сценарії будуть проходити у спеціальних залах, загальною площею від 300кв. метрів. Зали та майданчики розташовані на декількох рівнях висоти і об’єднані у великий лабіринт.

Залежно від кількості учасників вам буде запропонована як вся територія, так і окрема зона з декількох залів, різноманітність сценаріїв.

lasertag_Hunter_1lasertag_Hunterlasertag_Hunter_2

ЛАЗЕРТАГ СЦЕНАРІЇ

Зі стандартних наступні варіанти:

Штурм Бази,Команда на Команду,Захоплення Прапора та Утримання Контрольних Точок на Карті.

ЧОМУ ЛАЗЕРТАГ?

Чудова альтернатива віртуальним розвагам. Немає больових відчуттів.Інфрачервоні промені абсолютно нешкідливі. Можливість настроїти параметри учасників : кількість одиниць здоров’я, боєзапас, час гри та інше.

Лазертаг в Львові — це відмінний варіант святкування Дня народження. Альтернатива банальному застіллю в кафе або будинки, яке принесе заряд позитиву і яскравих ємоцій. Дитяче свято на грі в лазертаг — ця урочистість, яка запам’ятатися надовго.

Залишилися питання про Лазертаг, просто зателефонуйте або напишіть нам за контактами.